Historie projektu

  

Již delší dobu pozoruji problémy v komunikaci, zákazník - řidič ne jedné straně, servisní technik - mechanik, na straně druhé. Spousta řidičů a to i profesionálů není schopna konkretizovat problém, s kterým přichází do opravny. Tak že myšlenka, napomoci tak trochu některým lidem se pohybovat v autoopravárenství byla asi na začátku tohoto projektu. Je docela možné že se nám to nepovede, spousta lidí a to i starších se po webu nepohybuje. A i mi to můžeme vzít za špatný konec. No uvidíme.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Jaroslav Hladik

PŘEHLED ZNAČKOVÉ SÉRIOVÉ DIAGNOSTIKY POUŽÍVANÉ V TUZEMSKÉM OPRAVÁRENSTVÍ 

 

 

VAG-COM je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače dokáže kompletně diagnostikovat řídící jednotky vozidel skupiny Volkswagen Group.

 

 

Výrobci sériové značkové diagnostiky (komunikace s vozem přes řídící jednotku) na trh dodávají tuto diagnostiku různé úrovně, od jednoduché (výpis a mazání paměti závad, zobrazení naměřených hodnot) až po kompletní (změna klíčů a kódování řídících jednotek).

Dále se liší také podle výrobní verze. Ta se odvíjí od roku výroby diagnostiky, či verze aktualizace. Při zavádění nových systémů v motorových vozidlech, musí i diagnostika umět tyto moderní systémy monitorovat.