Naše možnosti

 

Pracujeme se značkovou diagnostikou VAG-COM. Za jistých možností i s multifunkční diagnostikou TEXA, pro systémy vozidel car a truck (tato diagnostika v rozšířeném balíčku umožňuje diagnostikovat i motorky). V současnosti začínáme i se značkovou OPEL tech II a SUPERVAG.

 

Pro paralelní diagnostiku používáme digitální osmikanálový USB osciloskop firmy Check-engine.net .

 

Nezabýváme se opravami řídících jednotek a jejich čipováním ale můžeme tuto službu zprostředkovat.

 

V omezené míře můžeme kontrolovat a proměřovat před montáží některé snímače a akční členy. Je to z důvodů kdy jsme zjistili, že i nové snímače a ovládací prvky (což tvrdí zákazník) mohou být vadné. Víceméně se jedná o zařízení z druhé ruky nebo spíše z vrakoviště kdy zákazník tento prostor navštíví nejdříve a pak takovou součástku chce namontovat. No a pak je schůdnější i jejich reklamace.

 

Vyhledávání

Kontakt

Jaroslav Hladik

 

PŘEHLED ZNAČKOVÉ SÉRIOVÉ DIAGNOSTIKY POUŽÍVANÉ V TUZEMSKÉM OPRAVÁRENSTVÍ 

 

 

 

 

 

OPEL TECH 2 je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače dokáže kompletně diagnostikovat řídící jednotky vozidel  OPEL

 

 

Výrobci sériové značkové diagnostiky (komunikace s vozem přes řídící jednotku) na trh dodávají tuto diagnostiku různé úrovně, od jednoduché (výpis a mazání paměti závad, zobrazení naměřených hodnot) až po kompletní (změna klíčů a kódování řídících jednotek).

Dále se liší také podle výrobní verze. Ta se odvíjí od roku výroby diagnostiky, či verze aktualizace. Při zavádění nových systémů v motorových vozidlech, musí i diagnostika umět tyto moderní systémy monitorovat.