Tuning

/album/tuning/final-i-jpg/
/album/tuning/nahled-v-trave-kopie-jpg/
/album/tuning/nahled-v-trave-4-kopie-jpg/
/album/tuning/nahled-v-trave-1-i-kopie-jpg/

 

Tuning.

 

Dvouletou kapitolu naši práce po dlouhých zimních večerech zabrala přestavba vozu Škoda rapid. Záměrem bylo spíše ukázat mladým členům našeho týmu co dá práce přestavět takové auto. Co to stojí peněz a hlavně jaké technologické postupy se používají při jednotlivých pracích. Ono na automobilových školách se některé věci berou opravdu jen okrajově. Vidět tedy třeba cínování za účelem změny tvaru karoserie se vidí málokdy. Nebo výroba jednotlivých dílů z laminátu no paráda. Ono když si takovou práci člověk osahá, tak zjistí že to vlastně nic tak strašného není. Řekl bych že se i nastavý takový bližší vstah k motorovým vozidlům. Příjemným zjištěním pak je, že není čas na nějaké ty nepravosti.

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Jaroslav Hladik

 

PŘEHLED ZNAČKOVÉ SÉRIOVÉ DIAGNOSTIKY POUŽÍVANÉ V TUZEMSKÉM OPRAVÁRENSTVÍ 

 

 

 

 

 

Volvo-FCR je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače dokáže kompletně diagnostikovat řídící jednotky vozidel  Volvo.

 

 

Výrobci sériové značkové diagnostiky (komunikace s vozem přes řídící jednotku) na trh dodávají tuto diagnostiku různé úrovně, od jednoduché (výpis a mazání paměti závad, zobrazení naměřených hodnot) až po kompletní (změna klíčů a kódování řídících jednotek).

Dále se liší také podle výrobní verze. Ta se odvíjí od roku výroby diagnostiky, či verze aktualizace. Při zavádění nových systémů v motorových vozidlech, musí i diagnostika umět tyto moderní systémy monitorovat.